Caravan Camp Nučničky - karavanové stání se nachází na úpatí Českého středohoří,na břehu největší české řeky Labe, 45 km severně od Prahy, 8 km od dálnice D-8. Leží na levém břehu řeky v obci Nučničky mezi městy Litoměřice a Roudnice n/L v těsné blízkosti historicky významného města Terezín.

Karavan kemp Nučničky u Litoměřic a Terezína

Klidná lokalita s možností aktivní relaxace
Sama lokalita v níž se Caravan kemp nachází nabízí různé možnosti relaxace, rybaření, cykloturistiku, turistiku a houbaření v přilehlém lese. Různé formy turistiky lze provozovat na obou březích řeky, neboť parkovací stání se nachází u přívozu, který je v provozu v letních měsících denně, a převáží osoby a bicykly. Caravan kemp Nučničky se nachází na Labská Stezka - Elberadweg.

V místě se nachází kiosek s občerstvením a příjemným posezením s romantickým výhledem na řeku. Nechybí zde hrací prvky pro děti, stůl na stolní tenis, velká udržovaná travnatá plocha pro různé hry a travnaté hřiště na minifotbal.

Disponujeme vším, co Vám pobyt u nás zpříjemní

Nabízíme

V příjemném prostření, několik metrů nad hladinou řeky Labe, se můžete kochat okolní krajinou. Zdejší občerstvení Vám tyto chvíle zpříjemní širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů a zdejších pochoutek.

Příjemné posezení vnitřní i venkovní

Pro Vaše ratolesti zde máme připraveno dětské hřiště a pro ty větší i několik náročnějších atrakcí. Na zdejším hřišti se mohou vyřádit i vyznavači míčových her. Půjčovna sportovních pomůcek je ve zdejším občerstvení.

Dětské hřiště pro vaše ratolesti

Příležitostí pro všechny milovníky plavání a vodních sportů je k dispozici bezproblémový a bezbariérový přístup k řece. A to dokonce i pro přepravní přívěsy plavidel, které tak není problémem zde pohodlně spustit na vodu.

Přívoz a pohodlný přístup k řece řece